Chroń swoje oczy pracując intensywnie z komputerem

Celem szkolenia jest podniesienie efektywności i zwiększenie komfortu pracy z komputerem. Jego adresatami są osoby spędzające dużo czasu przy komputerze i innych urządzeniach ekranowych. Szkolenie dostarcza narzędzi i technik zwiększających komfort oczu oraz koncentrację podczas wielogodzinnej pracy z komputerem.

Uczestnicy uczą się dbać o swoje oczy. Poznają proste ćwiczenia, które mogą wykonywać nie wstając zza biurka ale też w codziennych sytuacjach: jadąc autobusem, czekając w kolejce, robiąc zakupy. Proponowane ćwiczenia również aktywizują i stymulują pracę ośrodków widzenia w mózgu, ułatwiają przyswojenie sobie nowych nawyków patrzenia, usuwają zmęczenie oczu.

Na polskim rynku szkolenie to jest unikalną ofertą. Jego efektem jest poprawa efektywności pracy, znacząco większy komfort oczu podczas wielogodzinnej pracy z komputerem oraz lepsza koncentracja.

Umiejętności zdobywane podczas szkolenia:

  • Jak zwiększyć efektywność podczas wielogodzinnej pracy z komputerem?
  • Co zrobić, aby być skutecznym w pracy i jednocześnie nie forsować oczu?
  • Jak uniknąć dolegliwości oczu będących skutkiem wielogodzinnej pracy z komputerem, takich jak pieczenie, łzawienie, podrażnienie, zapalenie spojówek, spadek koncentracji, zmęczenie, ból oczu i głowy?
  • Co robić, żeby wzrok się nie pogarszał?
  • Jak używać oczu, żeby się nie męczyły?

Data

26 cze 2020
Expired!

Czas

11:00 am - 12:00 pm

Koszt

Bezpłatne dla klientów ICAS

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Po polsku,
Warsztat Zoom

Lokalizacja

Zoom
Strona WWW
https://eap.expert/zoom/

Prowadzący

  • Mikołaj Markiewicz
    Mikołaj Markiewicz

    Twórca metody Trening Widzenia®, psycholog, trener i terapeuta wzroku. Usprawnianiem widzenia zajmuje się od ponad 39 lat. Pracuje w Polsce, Europie Zachodniej i w USA. Jest członkiem Association of Vision Educators. Od 1995 roku kieruje Instytutem Treningu i Terapii Widzenia, w ramach którego prowadzi szkolenia, warsztaty i kilkudniowe obozy.