Drabina szczęścia

Temat szczęścia tak klasyczny i popularny, że stał się banalny. Jednak większość publikacji i opartych o nie programów rozwojowych, ma postać modelu uniwersalnego, dla ludzi w ogóle, lub człowieka statystycznego. Upatrują w rezultatach badań naukowych uzasadnienie dla jednoznacznych koncepcji szczęścia. A jeśli nie standardowa droga taka, czy inna, to pozostajesz bez odpowiedzi na pytanie jak Tobie warto żyć. Gdy pada pytanie o indywidualny przepis, eksperci twierdzą, że to zależy i że nie ma recept. Praktycy dopowiadają z rezygnacją, że szczęśliwym się bywa (w najlepszym wypadku) tylko chwilami. Zatem nie ma co zaprzątać sobie głowy tym ulotnym stanem . Szczęście przychodzi i odchodzi, a sprawstwo przypisuje się raczej łudowi szczęścia (good luck), niż sobie. Paradoksalnie i dla szczęśliwego trafu warto być szczęśliwym trwale (zgodnie z angielskim powiedzeniem ….happy goes lucky).

Zatem podejmujemy wyzwanie pisania z uczestnikami webinarów ich własnej receptury optymalnego życia. Każdy stworzy ten przepis  samodzielnie w oparciu o  gotowe składniki: reguły działania, stany i wartości, które nie tylko sprzyjają samorealizacji, ale są konieczne, by żyć szczęśliwie. Do własnego planu adept szczęścia doda instrukcje zastosowania i aktualizacji, by szczęśliwym być, nie tylko bywać…

Dla kogo?

  • Dla wszystkich pracowników, z uwzględnieniem menedżerów

Wymiar czasowy:

  • 1 godzinne webinarium
Nie musisz się rejestrować – po prostu kliknij.

Data

25 sie 2020
Expired!

Czas

11:00 am - 12:00 pm

Koszt

Bezpłatne dla klientów ICAS

Więcej informacji

Do platformy ClickMeeting

Etykiety

Po polsku

Lokalizacja

Platforma ClickMeeting
Strona WWW
https://icaspoland.clickmeeting.com/

Prowadzący

  • Beata Gralińska
    Beata Gralińska

    Psycholog i trener grup szkoleniowych z 25 letnim doświadczeniem. W roku 2004 założyła firmę Coaching Way, by rozwijać kompetencje zawodowe klientów (rozwój horyzontalny). Wspiera ich działania zespołowe i życie osobiste w coachingu indywidualnym, na warsztatach i treningach grupowych.