Jak się podnieść po porażkach?

W czasie rozmowy Maciej Stępa podzieli się swoimi doświadczeniami jak radził sobie z porażkami w życiu zawodowym i osobistym. Porażki, załamania, kłopoty są nieodłącznym  elementem naszego życia. Jak zrobić, aby po kryzysach znowu zaświeciło słońce fortuny? Czy można uniknąć porażek? Czego porażki uczą? Czy są porażki, po których nie można się podnieść?

Maciej Stępa – człowiek, który wpadł pod 1 samochód, stracił 2 miliony PLN na giełdzie, 3 razy wyrzucano go z pracy, zbudował 4 firmy, które nie wyszły, a jest szczęśliwy, spełniony i ma z czego żyć.

Data

03 sie 2020
Expired!

Czas

11:00 am - 12:00 pm

Koszt

Bezpłatne dla klientów ICAS

Więcej informacji

Do platformy ClickMeeting

Etykiety

Po polsku

Lokalizacja

Platforma ClickMeeting
Strona WWW
https://icaspoland.clickmeeting.com/
Kategoria

Prowadzący

  • Jarosław Chybicki
    Jarosław Chybicki
    Head Of ICAS Academy
  • Maciej Stępa
    Maciej Stępa

    Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło mnie, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy. Wierzę głęboko w to, że prawdziwy lider to ktoś kto wszystkim służy. Jestem zwolennikiem tezy, że „jeśli chcesz zarabiać musisz nauczyć się dawać”. Wszystkie moje dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuję prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a moim prawdziwym CV są przede wszystkim firmy i ludzie, którym pomogłem się rozwinąć.