Opanuj złowieszcze myśli

Dawno, w każdym razie za naszego życia, nie było takiej sytuacji globalnej która bardziej, niż obecna Pandemia uprawniałaby do czarnowidztwa, myśleniu o katastrofie i wpadania w panikę.
Automatyczne, negatywne myśli wywołujące trudne emocje, towarzyszą nam też w okresach pokoju i spokoju. Oczywiście nasilają się w sytuacjach kryzysowych. Nabierają wówczas uzasadnienia i otrzymują status właściwej reakcji na okoliczności zewnętrzne. Trudno teraz w pracy zapobiegawczej, czy interwencjach zaradczych utrzymywać, że to nasz wewnętrzny krytyk, katastrofista i czarnowidz podpowiada nieracjonalne, straszne opinie, które z kolei prowadzą do działań wynikających tylko z tych myśli i emocji.
A jednak, mimo zastraszających informacji płynących z wiarygodnych i fałszywych źródeł musimy zapanować nad złowieszczymi myślami. Właśnie dlatego, że są wszechobecne i paraliżują racjonalne reakcje.

Dlaczego warto wziąć udział

  • Przygotujesz się do zmiany nawykowego reagowania na zagrożenia
  • Poznasz i przećwiczysz sprawdzone techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami i natrętnymi myślami wywodzące się koncepcji mindfulness oraz coachingowych metod pracy
  • Odkryjesz paradoksalny i pozytywny sposób podejścia do sytuacji trudnych
  • Znajdziesz możliwość dzielenia się z innymi nabytymi umiejętnościami
  • Otrzymasz dostęp do dedykowanej strony internetowej, na której znajdziesz nagrania webinariów oraz wiele dodatkowych materiałów: filmy, infografiki, ebooki i artykuły.
Nie musisz się rejestrować – po prostu kliknij.

Data

26 maj 2020
Expired!

Czas

11:00 am - 12:00 pm

Koszt

Bezpłatne dla klientów ICAS

Więcej informacji

Do platformy ClickMeeting

Etykiety

Po polsku

Lokalizacja

Platforma ClickMeeting
Strona WWW
https://icaspoland.clickmeeting.com/

Prowadzący

  • Beata Gralińska
    Beata Gralińska

    Psycholog i trener grup szkoleniowych z 25 letnim doświadczeniem. W roku 2004 założyła firmę Coaching Way, by rozwijać kompetencje zawodowe klientów (rozwój horyzontalny). Wspiera ich działania zespołowe i życie osobiste w coachingu indywidualnym, na warsztatach i treningach grupowych.